Purefer İnline Karbon

FİLTRELER

Sipariş Ver

Purefer K-0202-WH 10 inç post karbon filtre, Reverse Osmosis arıtma sistemlerinin 5'inci aşamasını oluşturur. Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.

Bakterilere dayanıklı PET (Polyethylene Terephthalate) malzemeden yapılmış gövde ve % 100 saf hindistan cevizi kabuğu aktif karbon dolgu malzemeli NSF, FDA, WATER QUALİTY Kalite belgeli filtredir.

İnline post filtre, su filtreleme sistemleri için üstün polisaj filtresi olarak da bilinir. Suyun tatma özelliklerini geliştirmek için kullanılır. İzleri, kötü tatları ve kokuları tamamen ortadan kaldırır.

NSF sertifikası, ürünün bütün parça ve hammaddelerinin insan sağlığına uygunluk belgesidir. Bu belge, ürünümüzün kalitesi, güvenilirliği ve tüketicilere verdiğimiz önem açısından çok önemlidir.

Kullanıldığı alanlar: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.

Kategori:   İnline filtre, arıtma filtresi, su arıtma filtresi, su arıtma cihazı filtresi, karbon filtre, post karbon filtre, GAC filtre, Granül Aktif Karbon filtre, RO filtresi, Ters Ozmos  filtresi, Reverse Osmosis filtresi.


Teknik Özellikleri

Filtre Cinsi : İnline Post Karbon

Filtre Boyu : 10 İnch (254 mm. X 63,5 mm.)
Filtre gözeneği :1 Mikron
İyot emilimini ( mg/g)  : 1.000
Ürün kodu :PUREFER K-0202-WH
Giriş-Çıkış bağlantı ölçüleri : 1/4″ FNPT
Mak. Akış oranı : 250 Litre/24 Saat
Max. Çalışma basıncı : 125 PSI (8,6 Bar)
Ortalama ömrü : 12 Ay (2000 Galon)
Max. Çalışma sıcaklığı : 37,7 Derece
Bakımı : En iyi performans için 12 ay sonra yenisi ile değiştirilir.Üretici Firma:   Global Water Solutions Ltd.
Menşe Yeri:   Taiwan